Безпека в інтернеті!

Інфо-медійна грамотність.

В реаліях дистанційного навчання, як вчителі, так і школярі все більше використовують інтернет-мережу. За таких умов, питання інформаційної грамотності стало надзвичайно актуальним.
26.01.2021 року вчителі та учні старших класів нашого ліцею взяли участь у дистанційному тренінгу, який відбувався в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що реалізовується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за підтримки Посольств США та Великої Британії в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Під час віртуальної зустрічі учасники тренінгу дізналися, як працювати з інформацією, ознайомились з основами медіаграмотності, видами маніпуляцій у соціальних мережах, навчились орієнтуватися у сучасному інформаційному середовищі, розрізняти факти від суджень та визначати неправдиві новини.

За правильного використання мережа привчає до самостійного розв’язання задач, структурування великих потоків інформації. Та для безпечної роботи в інтернеті необхідно дотримуватися основних правил безпеки, навчитися яких необхідно вже сьогодні!

02 Лютого, 2021

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top