Екскурсія в музей Історії визвольних змагань Прикарпаття

В рамках тижня святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та 78-річчя створення УПА (14 жовтня) учні 5-х та 6-х класів відвідали музей Історії визвольних змагань Прикарпаття, що знаходиться на вулиці Тарнавського.

Працівники музею розповіли дітям про період боротьби за незалежність, починаючи від 1918 року та завершуючи епохою ОУН-УПА.

До уваги молодших слухачів були експозиції зі справжньою зброєю, муляжами бойових знарядь, амуніцією, відзнаками, фотографії, особисті речі та одяг.

Також можна було подивитися на діаграми та карти, котрі показують в точності, де проходили вищевказані події.

Висловлюємо велику подяку екскурсоводам та дирекції музею за погодження та сприяння у проведенні просвітницько-виховної роботи з учнями нашого Ліцею, а також класним керівникам, котрі підтримали ініціативу:

5-А Хребтовська Ірина Михайлівна
5-Б Менів Андрій Васильович
5-В Цибуляк Юлія Михайлівна
5-Д Богович Христина Богданівна

6-А Дехтяр Іванна Дмитрівна
6-Б Буяк Наталія Павлівна
6-В Клечанська Рената
6-Д Пахалєва Ольга Михайлівна

Культурне дозвілля відбулося за участі педагога-організатора Кочержука Петра Васильовича та соціального педагога Павлик Тетяни Михайлівни.