Свято Миколая

04 грудня 2018 р. учні та батьки 5-Д класу нашої школи під керівництвом вчителів польської мови та літератури Ренати Кленчанської та Крисоватої О.З. відвідали Центр польської культури і європейського діалогу.

У рамках проекту «Innowacyjne Centra Aktywności Lokalnej» , зініційованого фундацією «Wolność i Demokracja», учні, батьки, вчителі та лідери молодіжних організацій працювали над реалізацією спільного заходу: «Веселе свято Миколая». Під час цікавих конкурсів, ігор, групової роботи по створенню тематичних колажів, розгадування кросвордів, спільного виконання пісень, перегляду фільму, у веселій та невимушеній атмосфері діти та батьки краще пізнали традиції святкування Дня святого Миколая у Польщі.

Справжньою несподіванкою для учасників заходу  став святковий почастунок від піцерії «Viva Italia» .

Дирекція школи, вчителі та батьки висловлюють щиру подяку директору Центру польської культури і європейського діалогу пані Марії Осідач за гостинність та святкову атмосферу.

ГАЛЕРЕЯ
06 Грудня, 2018

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top