Тиждень книги

5 квітня у школі закінчився Тиждень дитячої та юнацької книги, якій стартував 1 квітня в День гумору та 210 річниці з дня народження М.В. Гоголя. В вестибюлі школи була оформлена виставка-інсталяція «Його народила українська земля». А для учнів 7-а та 7-б  класів була проведена екскурс- вікторина «Що нам можуть розповісти про М.В. Гоголя експонати виставки». Учень 8-в класу Слободянюк Ярослав підготував для учнів 5 класів презентацію про життя та творчість Гоголя «З Україною в серці». Оксана (уч. 8-в кл. Стефанко Аня), персонаж повісті Гоголя  «Ніч перед Різдвом», запросила до Диканьки, де в передріздвяну ніч відбуваються дива.

До учнів 1 класів завітав Оле Лукойе (уч. 5-б кл. Башкатов Владислав) із літературними забавлянками «Розмалюю я героя українських казок».  Учні 2-3 класів разом  з ученицею  10-а кл. Бойко Євгенією (Агушєю)  здійснили  мультвояж «Ії величність Книга. Його високість Кино» (до Всесвітнього  дня мультфільмів), де переглянули мультстрічки за художними творами.

Учні 7-8 кл. ознайомилися з технікою виготовлення лепбуків та зробили лепбукі « Для чого потрібно читати книжки». Ця тема  розглядалась  на бібліотечному уроці у 8-д класі (лепбукі демонстрували Новікова Євгенія та Куртинюк Марта). А учениці 7-б класу Швець Анастасія та Фоменко Божена це ж питання обговорювали зі школярами  5-б класу.

Відгуки про прочитану книгу написали уч. 10-в кл. Ясиницький Ярослав,  уч. 8-в кл. Стружанська Таїсія ( у вигляді презентацій ), а також уч. 7-в кл.  Соколовський Максим та уч. 8-в кл. Слободянюк Ярослав.

Із задоволенням учні школи підготували  та провели для молодших школярів  заходи «Рекомендації маленьким читайликам» : Лучин Вікторія, Василик Віталіна (7-в кл.), Стефанко Анна, Стружанська Таїсія, Кис Юлія, Лидиховська Анастасія, Орищук Тереза (8-в кл.), Обідняк Анастасія, Мосюк Анастасія, Трикіша Вікторія, Яцищюк  Арина (8-д кл.).  А учні 7-б класу : Мисько Віталій, Ковальчук Влада, Задорожна Анастасія, Афанасьєва Наталія, Артем’єва Анна, Михайлова Лариса  показали малюкам , як власноруч можна зробити  книжечку (майстер-клас «Моя перша книжечка»).

Завершувала Тиждень дитячої та юнацької книги виставка-інсталяція творів сучасних українських письменників «Кожна книга – перлина».

Тиждень проминув, але ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у майбутніх проектах шкільної бібліотеки.

09 Квітня, 2019