В гостях у ОТБ Галичина

03 березня громадські активісти  влаштували для учнів 5-Д класу захоплюючу екскурсію за лаштунки обласного телебачення Франківщини.
Діти відвідали та зробили світлини на пам’ять у найзаповітніших куточках давно знайомих передач: «Веселий нотний стан», «За філіжанкою кави», «Спробуй наживо»…
Учнів ознайомили із історією створення каналу, працівники медіа розповіли про свою роботу та досягнення.
«Ми вирішили показати школярам інформаційний світ зсередини, продемонструвати «кухню телебачення», можливо, після такої екскурсії хтось і захоче в майбутньому пов’язати власне життя із професією медійника», зазначила активістка громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада» Христина Пеца-Довбуш.
«Ми влаштовуємо для дітлахів найрізноматніші екскурсії та акції, адже вважаємо, що в позаурочний час кожен школяр повинен бути зайнятий чимось новим та цікавим, це не лише розширює світогляд, а і дає можливість збагатитись корисною інформацією», розповів Ігор Ружанський, заступник голови громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада».

ГАЛЕРЕЯ
17 Березня, 2017

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top