Зустріч з Попелюшкою в «Книжковому королівстві

Бібліотека – найчарівніше та найзагадковіше   місце в школі. У цьому переконались учні 2-3 класів, побувавши на зустрічі з Попелюшкою в    «Книжковому королівстві».

Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг.   Своїми палітурками вони посміхалися до малечі та повели їх у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрів. Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря     про бібліотеку. Попелюшка    в іграх « Що любить книга» та » Як потрібно поводитися у   «Книжковому королівстві   перевірила , як діти знають правила користування книгою та бібліотекою.  А потім  на них чекали конкурси: вікторина «Відгадай казкового героя», « Знайди книжку» , «З якої казки», « Сніжинки- загадки  від Снігової Королеви».

Для  малечі відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства». А цікаву подорож провели учениці 9А і 9 В     класу Мілана Курицька    та  Таїсія Стружанська.

20 Листопада, 2019