Зустріч з Попелюшкою в «Книжковому королівстві

 Бібліотека – найчарівніше та найзагадковіше   місце в школі. У цьому переконались учні 2-3 класів, побувавши на зустрічі з Попелюшкою в    «Книжковому королівстві».  

Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг.   Своїми палітурками вони посміхалися до малечі та повели їх у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрів. Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекаря     про бібліотеку. Попелюшка    в іграх « Що любить книга» та » Як потрібно поводитися у   «Книжковому королівстві   перевірила , як діти знають правила користування книгою та бібліотекою.  А потім  на них чекали конкурси: вікторина «Відгадай казкового героя», « Знайди книжку» , «З якої казки», « Сніжинки- загадки  від Снігової Королеви».

    Для  малечі відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства». А цікаву подорож провели учениці 9А і 9 В     класу Мілана Курицька    та  Таїсія Стружанська.

20 Листопада, 2019

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top