Публікації, що містять відео

04

Лип

Звіт директора

Звіт директора Ліцею №3 Долгової С. В. за 2019-2020 н. р. Переглянути презентацію

Читати далі...

29

Тра

Останній дзвінок – 2020

Онлайн-лінійка Останнього дзвоника-2020 року. Велике спасибі Черниш Олені Володимирівні та Тимчишину Максиму Арсеновичу за інформаційну підтримку відео та Демидовій Наталії Іванівні – за сценарій та режисуру.

Читати далі...

18

Тра

100 років від дня народження Івана Павла ІІ

8.05.2020 виповнюється 100 років від дня народження Папи Римського Івана Павла ІІ . З цієї нагоди учні Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради підготували добірку крилатих висловів та філософських сентенцій цієї неординарної особистості.

Читати далі...

30

Кві

Роботи до Дня Міста

Івано-Франківськ запрошує всіх бажаючих учнів на свій день народження – 358 річницю від дня заснування . Ваші поздоровлення та подарунки – це участь у заходах (детальніше). Ознайомитись з роботами учнів. Галерея оновлюватиметься по мірі надходження нових робіт.

Читати далі...

16

Кві

Марафон “Карантин з користю”

Наш ліцей підтримав ініціативу ліцею №8 щодо участі у марафоні “Карантин з користю”. Першим завданням було зробити щось цікаве на тему: “Мрія на долоньці”. Це мрії наших діток!

Читати далі...

09

Кві

Профілактика стресових розладів

Сьогодні ми всі пeрeбуваємо в нових умовах життя, в умовах пeрeоцінки наших цінностeй. Ми опинилися в ситуаціі, коли доводиться витрачати багато зусиль на пeрeформатування свого стилю життя та роботи, коли на інший рівeнь виходять особисті стосунки та відносини в сім’і. Як збeрeгти цeй баланс? Пропонуємо кілька психологічних тeхнік для профілактики стрeсових та психосоматичних розладів.  

Читати далі...

07

Кві

Мобільний додаток «Твоє право»

ГО «Донбас СОС» пропонує розробку мобільного додатку  «Твоє право».Це універсальний безкоштовний юридичний довідник для людей, що постраждали від конфлікту на сході України; осіб, які-стали жертвами сексуального і гендерно зумовленого насильства; осіб, що постраждала від торгівлі людьми; ветеранів АТО/ООС та членів родин загиблих. Додаток містить перелік основних тем із відповідями для користувачів. Крім визначень та загальної […]

Читати далі...

31

Бер

Психологічні рекомендації під час карантину

Психологічні рекомендації для батьків nf під час карантину

Читати далі...

09

Бер

Проект «Даруй добро»

Співчуття дитини до тварин – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з добротою та співчуттям, дитина вчиться поважати тих, хто слабший. Діти, які виявляють у поведінці справедливість, доброту й милосердя до тварин, більш добрі, шляхетні й уважні до людей. Добре ставлення до тварин допомагає малюкові стати гуманною людиною й повноцінним членом суспільства. Виховання в дитині […]

Читати далі...

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top