Публікації, що містять відео

11

Лис

11 listopada Dzień Niepodległości Polski!

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого національного державного свята Республіки Польща – Дня Незалежності! Ми шануємо наші доброзичливі відносини, які побудовані на міцних партнерських засадах, взаємній повазі та дієвій співпраці. Щиро радіємо здобуткам та успіхам польського народу, а також цінуємо Вашу підтримку у такий нелегкий час для нашої країни! Учні 5-11 класів, ліцею №3 Івано-Франківської […]

Читати далі...

09

Лис

День української писемності та мови

Твоя мова – твоя перемога! 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.Бажаю всім утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

Читати далі...

14

Жов

Марафон відеороликів до дня 14 жовтня

У рамках тижня суспільно-історичних наук та географії здобувачі освіти 7-9 класів підготували стіннівку на виставку “Калейдоскоп історичних подій”

Читати далі...

14

Жов

Історичний екскурс про нашого героя-випускника

Здобувачі освіти 10-В класу ліцею №3 у співпраці з працівниками бібліотеки Ніною Олександрівною та Тамарою Олексіївною підготували міні історичний екскурс про нашого героя-випускника Івана Бондарєва, який завзято захищає нашу державу і до сьогодні. Рекомендуємо класним керівникам переслати відео здобувачам освіти для ознайомлення.

Читати далі...

14

Жов

Калейдоскоп історичних подій до дня 14 жовтня в історії України

Стіннівка – одна з форм навчального процесу, яка згуртовує, творчо надихає школярів. Ось і нам вдалося підготувати стіннівки на тему: «Калейдоскоп історичних подій» присвячені дню 14 жовтня в історії України.

Читати далі...

14

Жов

Мистецький проект до святкувань 14 жовтня

Спільний мистецький проект наших колег п. Наталії Буяк та п. Мар’яни Сковрінок до Дня захисників та захисниць України.

Читати далі...

06

Жов

Урок доброти у 10-В класі

Урок доброти присвячений безпритульним тваринам у 10-В класі ліцею №3 Івано-Франківської міської ради.Класний керівник: Середюк Тетяна Володимирівна

Читати далі...

26

Вер

Допомога від нас!

Спільними зусиллями учнів, батьків та вчителів ліцею №3 ми зібрали кошти на допомогу ЗСУ. Дякуємо всім за підтримку!

Читати далі...
top