Дива трапляються під Новий рік!

25 грудня 2017р учні та батьки 6-Д класу Івано-Франківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 разом із класним керівником Самодєд Іриною Леонідівною вирушили до Українських Карпат з новорічно-розважальною програмою . Сценарій усього перебування був підготовлений та розроблений батьківським комітетом класу та реалізований при фінансовому сприянні одного із батьків – Єфімова Сергія Олексійовича, за що йому особлива подяка від усіх учасників заходу.

Першою зупинкою у програмі було мальовниче місто Яремче, де діти та дорослі мали змогу помилуватися каскадним водоспадом Пробій, відчути колорит сувенірного ринку, насолодитися краєвидами та гірським повітрям.

Та справжнє „ диво” чекало на усіх ще попереду. Цим „ дивом” були снігові покриви гір, що зустріли нас у ТК «Буковель». Це може звучати дивно, але цьогорічна зима виявилась такою скупою на сніг… А це така радість для дітей !

Після тривалої гри у сніжки учасники екскурсії піднялися на оглядовому витязі, а після спуску з гори насолоджувалися 2-годинним захоплюючим катанням на сноутюбі. Здоровий спортивний азарт та веселий сміх постійно супроводжували нас під час цієї розваги.

Нагулявши апетит на свіжому повітрі, ми із задоволенням споживали вишукані страви та напої, що нам запропонували у концерт-холі « Бука». А далі – весела танцювальна музика, цікаві конкурси та солодкі подарунки для кожного учасника. Навіть на зворотному шляху, в автобусі, було проведено гру «Новорічні передбачення».

Ось так цікаво та неординарно вміють відпочивати у ЗШ №3!

Батьківський комітет 6-Д класу ЗШ № 3

ГАЛЕРЕЯ

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top