Осінні канікули в Європі

Учні нашої школи разом з вчителями Єрмоленко С.Ю. і Галюк Н.Я. провели канікули в Європі. Ми відвідали три чудові Європейські столиці: Прагу, Відень та Будапешт. Не дивлячись на буревій і дощ, діти і вчителі побували на Карловому мості, де загадали бажання, побачили Празький град, Староміську площу, Собор Святого Віта. В найбільшому культурно-історичному центрі Європи – Відні ( столиця розкоші) – побачили Шенбрум, Хофбург, Собор Святого Стефана, Музейний квартал, державну оперу і парламент. Також відвідали казковий магазин Сваровськи, в якому насолодились діамантовим блиском кристалів. Незабутнє враження отримали від вечірнього Будапешту у святковій ілюмінації під час прогулянки на кораблику. Пропливаючи під 9 мостами над Дунаєм загадували бажання, одним з яких було – обов’язково ще не один раз повернутися в ці надзвичайно цікаві історичні місця.
Під час поїздки діти показали себе витривалими, цікавими та творчими, відкритими до нових вражень і знань. Наші діти – найкращі!

ГАЛЕРЕЯ
06 Листопада, 2017

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top