Відпочиваємо навчаючись…

З 21липня по 3 серпня 2018 року на запрошення директора Карітасу Єпархії Сосновської Томаша Фольга відбулася поїздка 40 учнів Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 до Польщі ( місто Закопане, осередок Харенда). Супроводжували дітей вчителі початкових класів Павленко Олена Михайлівна і Лудикова Тетяна Степанівна, вчитель англійської мови Сергієнко Тетяна Анатоліївна, вчитель фізичного виховання Бас Анатолій Петрович та соціальний педагог Соболь Анастасія Василівна.
Було організовано кілька походів у гори. Зокрема вдалося підкорити одну з найвідоміших і найвищих тутешніх вершин гору Гевонт (1985метрів над рівнем моря). Також діти піднімалися на гору Губалувка (1126 метрів над рівнем моря), милувалися краєвидами Каспрового верху та красою інших вершин польських Татр.
Не менш цікавими були і інші екскурсії, наприклад, поїздка до Неджиця-Замку, де над річкою Дунаєць розташований одноймений замок «Неджиця». Дуже сподобалася прогулянка на паромі по Дунайцю до протилежного берега, де на території Пенінського Національного парку розташований замок Чорштин.
Відвідини аквапарку особливо потішили дітей. А поїздка до парку розваг «Rab Coland», що у місті Рабка Здруй, не залишила без посмішки та незабутніх емоцій нікого з дітей.
Довгоочікуваною була поїздка до Кракова. Прогулянки старим містом із чудовою архітектурою, екскурсія до славетного замку Вавель, відвідини музеїв зробили цей день незабутнім.
Надзвичайно цікавим та пізнавальним була екскурсія до надсучасного музею Татранського парку народового (м. Закопане), де діти в нетрадиційній формі дізнавалися про особливості, красу і природу Татр і наочно могли побачити, якою загрозливою може стати неправильна і безвідповідальна поведінка людини на природі.
Збагачувалися наші діти і духовно: відвідували богослужіння у костелі Святого Апостола Іоана , їздили до старовинної і унікальної церкви Покров Пресвятої Богородиці, що була побудована без жодного цвяха, та дуже відомого костелу Фатімської Божої Матері, відвідували капличку святого брата Альберта та його хатинку посеред лісу, де він і мешкав.
Щодня діти займалися різноманітними спортивними і рухливими іграми на свіжому повітрі (футбол, волейбол, бадмінтон), брали участь у спартакіадах, квестах, конкурсах талантів та інших цікавих змаганнях, де займали призові місця, за що наприкінці поїздки були нагороджені грамотами та цінними призами. Також наші вихованці вивчали нові танці, такі як полонез, бельгійку, та інші, вечорами співали пісні під гітару біля багаття.
Була також організована зустріч з директором Карітасу Єпархії Сосновської Томашем Фольга та ксьондзом Біскупом Гжегожем Кашак, котрі і запросили дітей до Польщі, та місцевими гуралями ( місцевими жителями), котрі ознайомили всіх нас з культурними та історичними традиціями польського народу. Учні, в свою чергу, розповіли про нашу школу, наше рідне місто Івано-Франківськ, співали українських пісень, танцювали і читали вірші.
Загалом це була чудова можливість отримати нові знання з історії, географії, мови, відпочити, оздоровитися, знайти нових друзів, покращити знання з польської мови, збагатитися яскравими емоціями і враженнями та набратися нових сил.
Учні, батьки та вчителі школи дякують нашим польським друзям за запрошення і незабутній відпочинок та усім, хто брав безпосередню участь у нашій поїздці.

ГАЛЕРЕЯ
11 Серпня, 2018

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top