Навчаємось математики сучасними підходами

   З геометрією в житті людина має справу повсюди. Учні ліцею №3 здобувають геометричні знання, використовуючи динамічну програму Geogebra (вч. Бащак Т.В.). Наприклад, 7-класники розв’язують в ній задачі на побудову, учні 10 кл. будують перерізи просторових фігур. Це дає можливість дослідити задачу, розвиває мислення, уяву. Виходить акуратно, точно і швидко. Кращі роботи учнів 7-Б кл. – Приймак Еліна, Шахова Дар’я, 7-В кл. – Бондаренко Олена, 10-А кл.- Чос Тетяна.

     Правильній побудові перерізів учні 10-А класу навчались також і в додатку XSection, в якому наочно можна побачити і відпрацювати принципи побудови. І як результат проходження гри – розвиток просторової уяви.

    Окрім того, для роботи в сучасних програмах, призначених для дизайну, створення архітектурних елементів, а також в програмуванні доводиться мати справу з англійськими математичними поняттями. Тому Заурова Левіза (10-А) і Ільїн Михайло (9-А) створили українсько-англійські словнички математичних термінів для ознайомлення з ними.

10 Квітня, 2021

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top