Навчаємось математики сучасними підходами

З геометрією в житті людина має справу повсюди. Учні ліцею №3 здобувають геометричні знання, використовуючи динамічну програму Geogebra (вч. Бащак Т.В.). Наприклад, 7-класники розв’язують в ній задачі на побудову, учні 10 кл. будують перерізи просторових фігур. Це дає можливість дослідити задачу, розвиває мислення, уяву. Виходить акуратно, точно і швидко. Кращі роботи учнів 7-Б кл. – Приймак Еліна, Шахова Дар’я, 7-В кл. – Бондаренко Олена, 10-А кл.- Чос Тетяна.

Правильній побудові перерізів учні 10-А класу навчались також і в додатку XSection, в якому наочно можна побачити і відпрацювати принципи побудови. І як результат проходження гри – розвиток просторової уяви.

Окрім того, для роботи в сучасних програмах, призначених для дизайну, створення архітектурних елементів, а також в програмуванні доводиться мати справу з англійськими математичними поняттями. Тому Заурова Левіза (10-А) і Ільїн Михайло (9-А) створили українсько-англійські словнички математичних термінів для ознайомлення з ними.

10 Квітня, 2021