Встановлення лавочок для відпочинку

Сьогодні, 03.12.2021 року, біля головного входу до ліцею № 3 Івано-Франківської міської ради були встановлені дві лавочки для відпочинку та урна для сміття. Висловлюємо велику подяку заступнику міського голови п. Михайлові Смушаку, директору Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради п. Ігору Семчуку, майстрові Назару Рогіву. Наша щира вдячність за сприяння заступнику директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської  міської ради п.Інні Брюховецькій. Здобувачі освіти нашого ліцею та їхні батьки, мешканці міста Івано-Франківська вкотре упевнилися, що наше місто – найкраще.

03 Грудня, 2021