Початкове навчання

19

Чер

До школи готові

Протягом двох тижнів у нашому ліцеї проходила адаптація майбутніх першокласників.Діти познайомили зі своїми вчителями та поринули в шкільне життя.Це був насичений та цікавий час як для учнів так і для вчителів.А в останні день відбулися збори батьків першокласників.

Читати далі...

10

Чер

Подорож в країну музичного мистецтва

Сьогодні наші майбутні першокласники подорожували в країну музичного мистецтва, де їх чекали різні пригоди… Тут їм довелося співати веселі пісні, грати на музичних інструментах, відгадувати музичні загадки, зображати казкових героїв, танцювати разом з кошенятами.. Весела музична подорож принесла багато позитивних емоцій та гарний настрій!

Читати далі...

09

Чер

Зустріч з живою природою

Для сучасних школярів, які звикли бачити тварин і рослини на ілюстраціях у книжках, зустріч з живою природою завжди є цікавою і захоплюючою. Спостерігати за витівками ведмедя, доторкнутись до оксамитових рогів оленя, побачити справжнього бізона і лисицю з лисенятами – такі моменти закарбовуються в дитячій пам’яті надовго. За цими та багатьма іншими тваринами спостерігали учні 3-Є […]

Читати далі...

08

Чер

Адаптація майбутніх першокласників

Сьогодні почалася адаптація першокласників до навчально-виховного процесу.Дуже відповідальний і цікавий час як для учнів так і для вчителів.

Читати далі...

08

Чер

Перший день канікул (2-А)

Дуже цікаво, змістовно і весело провели перший день канікул учні 2-А класу (вч. Кузнєцова Т.М.). Діти відвідали центр реабілітації диких тварин Галицького національного парку, музей етнографії в м. Галич. Учні у відпочинковій зоні проводили з батьками, ігри, естафети, конкурси.

Читати далі...

07

Чер

Подорожуємо рідним краєм (3-Б)

Учні 3-Б класу, ліцею №3, вивчаючи тему: ” Наш рідний край”, відвідали краєзнавчий музей і створили яскравий колаж.

Читати далі...

Методична проблема школи

Активізація і розвиток творчої професійної діяльності педагогів, підвищення фахової компетентності і персонального іміджу кожного у навчанні і вихованні дітей в умовах багатонаціональної школи

Емблема

Девіз

«Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.

В. Шаталов

Контакти

вул. ІВАНА-ФРАНКА, 14
м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
if.school.3@gmail.com ( 0342 ) 75-05-58

Хто Online

Зареєстрованих користувачів немає...
top