Згідно Закону України про освіту усі школи повинні приймати дітей на навчання згідно проживання у конкретному мікрорайоні міста.

За закладом закріплені наступні території обслуговування:

• Вул. І.Франка (парні)
  • Незалежності (від Франка до Лепкого)
  • Підгірянки
  • Гаркуші
  • вул. Академіка Гнатюка
  • Коперніка
  • Павлика
  • Рєпіна
  • Мендєлєєва
  • Робітнича
  • Черемшини
  • Садовий провулок
  • Стефаника
  • Відкрита

Згідно статуту ліцею №3:

1.9. Мовою освітнього процесу у ліцеї є українська мова.

З метою забезпечення права осіб, які належать до національних меншин, на навчання в ліцей поряд із державною мовою, мовою відповідної національної меншини, у ліцеї створюються окремі класи з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою в установленому законодавством порядку.

У ліцеї функціонують структурні підрозділи:
початкова школа – заклад освіти І ступеня, що забезпечує початкову освіту;
гімназія – заклад середньої освіти ІІ ступеня, що забезпечує базову середню освіту;
ліцей – заклад середньої освіти ІІІ ступеня, що забезпечує профільну середню освіту.

3.8. Діти з особливим освітніми потребами залучаються до позакласної та позашкільної роботи з урахуванням їхнього віку, здібностей, інтересів, потреб, можливостей, індивідуальних особливостей освітньої діяльності та стану здоров’я.

3.9 Ліцей може здійснювати освітній процес за інституційною та індивідуальною формами навчання, за потреби організовувати інклюзивне навчання або педагогічний патронаж. На підставі звернення батьків дитини або осіб, які їх заміняють, ліцей для навчання дітей з особливими освітніми потребами утворює інклюзивні та.або спеціальні групи (класи).

3.10 Зарахування здобувачів освіти до структурного підрозділу початкової школи проводиться наказом керівника на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка у відповідності до вимог законодавства.

3.11 Діти з особливими освітніми потребами мають право на першочергове зарахування до структурного підрозділу початкової школи.

Для зарахування на навчання потрібно свідоцтво про народження дитини та заява відповідного зразка (заповнюється при співбесіді у кабінеті директора)

18 Червня, 2017